MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8641553
nr 864 1553
Byrå
1890-tal, längd: 81, djup: 44, höjd: 126
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 december 2013
kl 18:49:17
7/12 03:44:40
700 kr
9/12 18:34:43